maria
Maria
Grundare

maria@aimstudio.se

326287510_855999512153199_8796711506935142116_n
Mattias
Platschef & Medlemsrådgivare

mattias@aimstudio.se

Adrian2-1-scaled (1)
Adrian
Personlig tränare, TEAM-tränare & Gruppträningsinstruktör

adrian@aimstudio.se

Anna2
Anna
Personlig tränare, TEAM-tränare & Gruppträningsinstruktör

anna@aimstudio.se

Maria
Maria
Personlig tränare & Gruppträningsinstruktör

maria.o@aimstudio.se

IMG-3649
Lisa
Leg. fysioterapeut, Dipl. massageterapeut & personlig tränare.

OBS! Är på mammaledighet.

IMG-3643
Raoul
Personlig tränare & Gruppträningsinstruktör

raoul@aimstudio.se

eva
Eva
Massageterapeut

Bokas under ``behandlingar``

DSC_0596
Max
Gruppträningsinstruktör
DSC_5500_ok
Lena
Gruppträningsinstruktör
323379871_492634132992130_1670998416626317506_n
Rose-Marie
Gruppträningsinstruktör
Sofia
Sofia
Gruppträningsinstruktör
326992542_462533332630438_4454351742893925396_n
Cecilia
Gruppträningsinstruktör
414718015_748930570491432_1880343215514590978_n
Susanne
Gruppträningsinstruktör